Absolwenci


2017

Cykl 4-letni:
Czajkowska Emilia - altówka
Kruwelski Mateusz - saksofon
Sadłowska Martyna - trąbka

Cykl 6-letni:
Bagan Zuzanna - flet
Górski Wiktor - fortepian
Jakubowski Kacper - fortepian
Jasiukiewicz Marta - skrzypce
Kamińska Natalia - klarnet
Kamiński Jan -fortepian
Kapliński Kacper -akordeon
Kowalewska Anna Maria - skrzypce
Krupińska Wiktoria - fortepian
Leonarczyk Karina Judyta - skrzypce
Miliszewski Bartosz - akordeon
Polakowski Mateusz - fortepian
Sofiński Szymon - fortepian
Sulima Oliwia - skrzypce
Witkowska Katarzyna - fortepian

2016

Karaś Aleksandra - saksofon
Kłoczko Dawid - akordeon
Żychniewicz Natalia - flet
Czajewska Emilia - skrzypce
Kamiński Sebastian - fortepian
Kondracki Mateusz - skrzypce
Masłowska Weronika Oliwia - skrzypce
Miluć Anna Maria - skrzypce
Sadowska Weronika - klarnet
Sidorowicz Patrycja - skrzypce
Skindzier Anna - klarnet

2015

Dadura Marcin - waltornia
Głowacka Urszula - wiolonczela
Jasiński Patryk - perkusja
Krupa Aleksander  - perkusja
Urbanowicz Zuzanna - flet
Bielecka Marlena - skrzypce
Chojnacki Łukasz - fortepian
Kabak Zuzanna - skrzypce
Liburska Monika - fortepian
Michałowski Aleksander - fortepian
Mitin Paulina - skrzypce
Pieczur Jan Paweł - klarnet
Sawicz Jan Karol - akordeon

2014

Bagan Gabriela - Fortepian
Domel Klaudia - Fortepian
Fiertek Gabriela - Fortepian
Głębocka Maria  - Klarnet
Kamińska Urszula - Skrzypce
Krupińska Zofia - Skrzypce
Leonarczyk Kinga - Skrzypce
Płazińska Wiktoria - Wiolonczela
Ulikowska Martyna - Skrzypce

2013

Bielenica Olga  - Fortepian
Grajewski Krzesimir - Klarnet
Jabłoński Dawid - Waltornia
Jankowska Dominika - Skrzypce
Szulińska Aleksandra - Skrzypce
Śliwiński Jakub - Fortepian
Święczkowski Dariusz - Klarnet
Terlecki Mieszko - Akordeon
Zubrycki Tomasz - Waltornia
Adamski Piotr - Waltornia
Barszczewska Patrycja - Flet
Górska Aleksandra - Flet
Guziejko Paula - Klarnet
Jankowska Aleksandra - Saksofon
Święczkowska Adrianna – Wiolonczela
Wójcik Julia - Flet

2012

Brozio Natalia Sandra - Fortepian
Jankowska Kinga - Fortepian
Kamińska Barbara - Skrzypce
Milewska Julita - Skrzypce
Murawska Gabriela - Fortepian
Skindzier Magdalena - Fortepian
Sobolewski Jakub - Waltornia
Stankiewicz Sara - Klarnet
Żukowska Emilia - Klarnet
Żukowski Radosław – Akordeon
Adamska Zuzanna – Wiolonczela
Boguszewska Czycza Weronika - Klarnet
Terlecka Maja - Flet

 

2011

Mikołaj Głębocki – róg
Magdalena Maria Dąbrowska – fortepian
Kacper Kaczor – akordeon
Eliza Karolina Mrozowska – flet
Krzysztof Jędrzej Olszewski – fortepian
Jakub Popko – róg
Żaneta Szukieć – skrzypce
Agnieszka Wojnowska – flet

2010

Martyna Gajewska – skrzypce
Gabriela Sara Grzanka – flet
Natalia Anna Karaś – fortepian
Paweł Kopiczko – róg
Kajetan Paweł Kłoczko – akordeon
Agata Makarewicz – skrzypce
Martyna Olszewska – fortepian
Paulina Pol – fortepian
Jakub Sobczak – fortepian
Emilia Tokajuk – skrzypce
Magdalena Maria Trochim – klarnet

2009

Maja Burba – skrzypce
Gabriela Cieślukowska – akordeon
Magdalena Essel – fortepian
Wiktoria Grzybowska – fortepian
Emilia Ishizaka – fortepian
Monika Jeglińska – skrzypce
Sylwia Jurewicz – akordeon
Wiktoria Luberecka – fortepian
Paulina Roksana Maszerowska – flet
Mateusz Szymon Mielziuk – róg
Karolina Milewska – wiolonczela
Kinga Milewska – wiolonczela
Marcel Rafał Mrozowski – saksofon
Helena Janina Pawłowska – saksofon
Krzysztof Rzepecki – klarnet
Anna Wioletta Stramowska – flet
Adrianna Anna Święczkowska – fortepian
Paula Gabriela Turowicz – flet
Marta Ulikowska – klarnet
Emilia Zaniewska – fortepian
Anna Zielińska – akordeon

2008

Aleksandra Banach – flet
Teresa Karolina Borowska – skrzypce
Justyna Burzyńska – flet
Katarzyna Ciwoniuk – flet
Paula Gajewska – róg
Anna Iwanowska – wiolonczela
Agnieszka Jankowska – skrzypce
Aleksandra Jankowska – fortepian
Jacek Piotr Kołodziejski – trąbka
Justyna Julia Krzywicka – fortepian
Jakub Matwiejczyk – fortepian
Anna Maria Pieczur – flet
Sara Sawicka – wiolonczela
Martyna Siemiatycka – fortepian
Aleksandra Szejnoga – skrzypce
Natalia Szyperek – róg
Magdalena Zeniuk – skrzypce

2007

Piotr Ciszewski – akordeon
Jakub Drobiszewski – akordeon
Katarzyna Grygo – flet
Sara Jasińska – skrzypce
Szymon Kondracki – fortepian
Eliza Karolina Mrozowska – fortepian
Magdalena Olszewska – klarnet
Piotr Perkowski – akordeon
Izabela Sadłowska – puzon
Joanna Sadowska – skrzypce
Anita Szymańska – trąbka
Katarzyna Truchan – fortepian
Robert Wasilewski – akordeon
Agnieszka Wróblewska – trąbka

2006

Michał Anuszkiewicz – klarnet
Łukasz Banach – akordeon
Karol Bogdan – akordeon
Arkadiusz Bogdan – akordeon
Dominika Cieślukowska – skrzypce
Joanna Czapska – puzon
Paweł Karniej – klarnet
Kinga Anna Kłoczko – skrzypce
Maria Kowalewska – saksofon
Mateusz Kujawski – fortepian
Karol Kujawski – fortepian
Karolina Lisowska – wiolonczela
Beata Łukaszewicz – wiolonczela
Urszula Niewiarowska – fortepian
Anna Olender – flet
Miłosz Piątkowski – fortepian
Renata Raczyło – klarnet
Dominika Rzeplińska – fortepian
Izabela Sadłowska – trąbka
Paulina Stankonowicz – róg
Agnieszka Surażyńska – fortepian
Karolina Surażyńska – flet
Anna Taborek – flet

2005

Natalia Andruczyk – klarnet
Melania Góralska – fortepian
Martyna Hościłło – fortepian
Monika Michałowska – fortepian
Katarzyna Nadolska – fortepian
Daniel Remiszewski – fortepian
Paulina Monika Ciszewska – flet
Małgorzata Jaroszewicz – klarnet
Justyna Kalejta – flet
Julia Justyna Krzywicka – trąbka
Magdalena Krzywicka – saksofon
Krzysztof Dawid Kowalewski – akordeon
Anna Miller – flet
Adrian Oleksy – akordeon
Joanna Piekielniak – flet
Helena Janina Przywara – flet
Mateusz Grzegorz Wróblewski – róg
Barbara Walicka – fortepian

2004

Joanna Andruszkiewicz – skrzypce
Daria Bokuniewicz – fortepian
Magdalena Kasprzyk – fortepian
Michał Kosiński – akordeon
Michał Sasin – fortepian
Małgorzata Sowulewska – wiolonczela
Karolina Sznurkowska – skrzypce
Jolanta Wasilewska – akordeon
Joanna Olga Wysocka – fortepian
Paweł Żukowski – wiolonczela
Dominika Emilia Czapska – saksofon
Magdalena Chalecka – akordeon
Damian Czekała – akordeon
Emil Głębocki – puzon
Przemysław Karwel – akordeon
Paulina Stefania Kołodziejska – flet
Michalina Poniatowska – flet
Paulina Wasilewska – puzon
Michał Zieliński – akordeon
Joanna Walicka – altówka

2003

Joanna Dzieszkiewicz – wiolonczela
Hanna Gibowicz – fortepian
Karol Kujawski – skrzypce
Szymon Milewski – akordeon
Agnieszka Prusko – skrzypce
Joanna Szymczyk – fortepian
Katarzyna Uss – skrzypce
Barbara Walicka – skrzypce
Joanna Walicka – skrzypce
Małgorzata Wiktorzak – akordeon
Daria Andruczyk – akordeon
Mateusz Głębocki – saksofon
Bartłomiej Karol Jankowski – trąbka
Przemysław Jankowski – puzon
Anna Piotrowska – trąbka
Justyna Siemiatycka – flet
Elżbieta Stukow – saksofon
Anna Wasilewska – klarnet

2002

Łukasz Drażba – skrzypce
Michał Konewko – fortepian
Eliza Liszewska – fortepian
Natalia Mika – fortepian
Michał Nosorowski – fortepian
Izabela Piotrowska – fortepian
Piotr Skowroński – akordeon
Paweł Staszków – fortepian
Agnieszka Żukowska – wiolonczela
Piotr Abramowski – trąbka
Katarzyna Gajdemska – trąbka
Michał Kowalewski – róg
Anna Kulesza – trąbka
Anna Poturgiel – flet
Sylwia Sewastianowicz – wiolonczela
Emilia Sinderewicz – wiolonczela
Ewelina Szeszko – klarnet
Tomasz Truchan – trąbka

2001

Mariusz Borys – akordeon
Magdalena Bućwińska – skrzypce
Mariusz Cichanowicz – akordeon
Karolina Jagłowska – fortepian
Aneta Kowalewska – fortepian
Magdalena Kozłowska – klarnet
Katarzyna Lotkowska – skrzypce
Agata Nosorowska – wiolonczela
Agnieszka Pezowicz – klarnet
Anna Romanowska – fortepian
Klaudia Rożek – flet
Patrycja Sawicka – flet
Katarzyna Skowrońska – flet
Marta Skowrońska – wiolonczela
Urszula Skrocka – flet
Sebastian Terlecki – akordeon

2000

Dominika Czapska – fortepian
Bartłomiej Jankowski – fortepian
Przemysław Jankowski – fortepian
Emilia Karpińska – flet
Sebastian Kibis – klarnet
Mateusz Krupa – fortepian
Arwidas Kubylis – akordeon
Anna Orlik – skrzypce
Michał Rzepecki – fortepian
Sławomir Wasilewski – akordeon

1999

Wojciech Borowik – flet
Iwona Dembińska – flet
Łukasz Grzymkowski – akordeon
Agnieszka Iwanicka (poza norm. trybem)– róg
Wojciech Iwanicki (poza norm. trybem)– puzon
Kamil Jurewicz – saksofon
Maciej Karwacki – saksofon
Agnieszka Klimaszewska – akordeon
Paweł Kozłowski – klarnet
Katarzyna Maciąg – akordeon
Katarzyna Makola – fortepian
Marcin Makowski – saksofon
Wiktoria Milewska – fortepian
Jakub Milewski – fortepian
Łukasz Muskała – trąbka
Maciej Myszkowski – akordeon
Justyna Olszewska – skrzypce
Katarzyna Olszewska – fortepian
Izabela Ośródka – fortepian
Jacek Putra – róg
Marcin Sadłowski – trąbka
Emilia Siwka – wiolonczela
Ewa Wasilewska-Skorupska – akordeon
Łukasz Włodarski – róg
Filia w Gołdapi:
Urszula Borejszo – fortepian
Marta Grudzińska – trąbka
Ewelina Kołodziej – trąbka
Michał Lampard – saksofon
Kamil Pawelski – saksofon
Sebastian Świerzbin – trąbka
Adrian Żelasko – saksofon

1998

Paweł Gajewski – saksofon
Kamil Iwanicki – akordeon
Inez Krupa – fortepian
Anna Mocarska – flet
Kinga Mrozowska – wiolonczela
Łukasz Nowak – akordeon
Izabela Nowikowska – akordeon
Magdalena Nowosadko – wiolonczela
Julia Olechno – fortepian
Justyna Olszewska – fortepian
Emilia Poszwa – fortepian
Patrycja Półtorak – klarnet
Marcin Raczyło – akordeon
Karolina Rzepecka – fortepian
Anna Wydra – akordeon
Radosław Zieliński – akordeon
Filia w Gołdapi:
Miłosz Krętowski – fortepian
Anna Osińska – fortepian
Paweł Pasiuk – klarnet
Emilia Pawełko – fortepian
Paweł Pawlukanis – fortepian
Iwona Sowa – klarnet
Michał Szumiejko (poza norm. trybem)– trąbka
Rafał Wiszowaty (poza norm. trybem)– saksofon

1997

Paweł Bujnowski – akordeon
Eliza Głodkowska – fortepian
Marzena Grzyb – fortepian
Joanna Olszewska – fortepian
Patryk Różański – klarnet
Alicja Sak – akordeon
Anna Skowrońska – flet
Justyna Wasilewska – fortepian
Filia w Gołdapi:
Agnieszka Dudko – klarnet
Kamila Liszczyna – flet
Dawid Pawełko – saksofon
Luiza Rogalewska – fortepian
Renata Romanko (poza norm. trybem)– fortepian
Adriana Skutyńska – fortepian
Joanna Sołowińska-Omilian – fortepian
Magdalena Sturlis – fortepian

1996

Agnieszka Bartoszewicz – fortepian
Emilia Dobrzyń (poza norm. trybem)– róg
Anna Fiszer (poza norm. trybem)– fortepian
Helena Piotrowska – fortepian
Wojciech Rygielski – fortepian
Katarzyna Skowronek – klarnet
Karol Soroka – saksofon
Marta Zaniewska – fortepian
Filia w Gołdapi:
Patrycja Czyżewska – flet
Agnieszka Sowa – flet

1995

Michał Bućwiński – saksofon
Barbara Guzewicz – wiolonczela
Magdalena Kisielewska – róg
Agnieszka Kisielska – fortepian
Agnieszka Konecko – wiolonczela
Regina Kozubowska – fortepian
Tomasz Kulbacki – akordeon
Magdalena Makowska – flet
Marta Nowel – fortepian
Łukasz Olszewski – skrzypce
Paweł Omilian – akordeon
Justyna Rynkiewicz – klarnet
Anna Szadkowska-Ewko – flet
Anna Szczepowska – fortepian
Marek Wasilewski – akordeon
Marta Wodzyńska – wiolonczela
Filia w Gołdapi:
Agnieszka Biernacka – flet
Ewa Pasiuk – flet
Tomasz Szoka – saksofon

1994

Marta Cieślukowska – akordeon
Marzena Dziedziach (poza norm. trybem)– wiolonczela
Krzysztof Jaroszewski – klarnet
Bartłomiej Kisiel – fortepian
Agnieszka Krzykwa – fortepian
Emil Kulbacki – klarnet
Janusz Łukasz Milczarek – klarnet
Mariusz Miłun – akordeon
Joanna Nosorowska – fortepian
Joanna Piotrowska – fortepian
Anna Plago – flet
Maja Przyborowska – fortepian
Marta Pułecka – wiolonczela
Marcin Sosnowski – perkusja
Joanna Wasilewska (poza norm. trybem)– akordeon
Ewa Werstak – perkusja
Filia w Gołdapi:
Tomasz Bachurski – róg
Wojciech Bukwaś – perkusja
Waldemar Kulik – perkusja
Elżbieta Skierś – klarnet
Agnieszka Walendykiewicz – perkusja

1993

Adam Bartoszewicz – róg
Mirosława Fiertek (ekstern) – fortepian
Emilia Gajewska – flet
Izabela Janas (ekstern) – fortepian
Fabiola Kurzynowska – fortepian
Adrian Mika – fortepian
Urszula Przyborowska – flet
Bogdan Przyborowski – fortepian
Magdalena Radzińska – fortepian
Anna Skorupska – fortepian
Urszula Srebrowska – flet
Mirosław Szozda – akordeon
Justyna Wasilewska – róg
Małgorzata Węglicka – flet
Paweł Zientak – fortepian
Filia w Gołdapi:
Monika Dolman – fortepian
Anna Holec – fortepian

1992

Agnieszka Baranowska – akordeon
Barbara Czaban – klarnet
Elżbieta Konewko – akordeon
Ewa Krajewska – fortepian
Paweł Maksimowicz – klarnet
Robert Omilian – akordeon
Alicja Poszwa – flet
Urszula Radzińska – fortepian
Urszula Złotnik – flet
Marta Złotnik – fortepian
Filia w Gołdapi:
Monika Górniak – fortepian

1991

Cezary Jękot – akordeon
Marta Kalejta – fortepian
Zbigniew Kurowski – akordeon
Anna Matecka – fortepian
Małgorzata Lejmel – akordeon
Marek Retel – akordeon
Ewa Sobolewska – fortepian
Paweł Stefański – akordeon
Aneta Surażyńska – akordeon
Anna Wierżyńska – fortepian
Filia w Gołdapi:
Magdalena Karkosińska – klarnet
Maciej Maksimowicz – róg
Łukasz Walewski – fortepian
Ewa Wankiewicz – fortepian
Agnieszka Wołyniec – róg

1990

Piotr Gąsiewski – saksofon
Monika Jastrzębska – akordeon
Konrad Kozubowski – skrzypce
Mariusz Maksimik – akordeon
Katarzyna Molska – fortepian
Jan Omilian – akordeon
Agnieszka Onopa – flet
Joanna Osiecka – akordeon
Paweł Szczodruch – fortepian
Anna Wyszomirska – fortepian
Grzegorz Szozda – róg
Róża Wendt-Eliasz – akordeon
Radosław Żabicki – fortepian
Filia w Gołdapi:
Agnieszka Ciszewska – perkusja

1989

Anna Kudrawiec-Liburska – skrzypce
Agnieszka Olszowa – klarnet
Monika Siemaszko – klarnet
Anna Skrocka – flet

1988

Witold Antosiewicz – klarnet
Jacek Białecki – saksofon
Anna Chlebus – klarnet
Małgorzata Godlewska (ekstern) – fortepian
Robert Grygo – saksofon
Ewa Grzymkowska – akordeon
Ewa Korzeniecka – saksofon
Alicja Rawa – akordeon
Maria Rekus (ekstern) – fortepian
Alicja Sidorek – fortepian
Marcin Sosnowski – fortepian
Wojciech Sosnowski – fortepian
Bogusław Topolski – róg

1987

Artur Czereszewski – róg
Agata Gawrońska-Bagan – skrzypce
Marta Jastrzębska – flet
Katarzyna
Krajewska-Openchowska – skrzypce
Anna Rusiecka – akordeon
Małgorzata Sawczuk – fortepian
Bogumiła Święcka – akordeon
Dorota Więcko – akordeon

1986

Elżbieta Gryguć – skrzypce
Renata Monkiewicz-Lau – fortepian
Bogusław Szlaszyński – róg

1985

Ewa Becz – klarnet
Paweł Czekała – róg
Jolanta Domysławska – akordeon
Anna Gromek – fortepian
Radosław Lemiesz – klarnet
Alina Łapińska – klarnet
Joanna Maj – skrzypce
Piotr Matuszczyk – fortepian
Zbigniew Monkiewicz – róg
Sławomir Święcki – trąbka
Anna Warasiewicz – fortepian
Filia w Gołdapi:
Ewa Zambrzycka – akordeon

1984

Iwona Cieśluk – fortepian
Jolanta Frydrych – klarnet
Beata Modzelewska – wiolonczela
Elżbieta Romanowska – wiolonczela
Daniel Wróblewski – róg
Filia w Gołdapi:
Agnieszka Borawska – fortepian
Elżbieta Hołdyńska – fortepian
Beata Ratasiewicz – fortepian
Ewa Rybaczyk – fortepian
Iwona Zawadecka – fortepian

1983

Barbara Maj – wiolonczela
Tomasz Niedźwiedź – trąbka
Jarosław Ostapowicz – akordeon
Elżbieta Smokowska-Grzanka – flet
Andrzej Trochim – akordeon

1982

Agnieszka Ostapowicz – skrzypce
Barbara Żukowska – akordeon

1981

Tomasz Czekała – róg
Marzena Jankowska – fortepian
Paweł Jegliński – klarnet
Dariusz Josiewicz – akordeon
Jarosław Michrowski – fortepian
Poszwa-Wojciechowska – fortepian
Anna Sic – fortepian
Bożena Szulińska-Giedź – fortepian

1980

Cezary Cichanowicz – trąbka
Halina Dębowska – akordeon
Jolanta Górska – flet
Ewa Jarosz – fortepian
Cezary Kajko – fortepian
Marta Kalińska – fortepian
Mirosław Majdak – klarnet
Elżbieta Moniuszko – flet
Ewa Moniuszko – fortepian
Barbara Morusiewicz – klarnet
Józef Morusiewicz – róg
Joanna Opasek – fortepian
Lucyna Paciorko – fortepian
Robert Sagun – akordeon
Elżbieta Sańko – wiolonczela
Andrzej Trejnowski – fortepian
Lidia Woroniecka – flet
Krzysztof Woroniecki – trąbka
Wróblewska-Grabowska – flet
Janusz Żukowski – saksofon

1979

Ireneusz Grabek – klarnet
Robert Grygo – róg
Dorota Oleksa – fortepian
Małgorzata Pietrulińska – fortepian
Krystyna Wołyniec – róg

1978

Bożena Karaś – flet
Małgorzata Łoszewska – fortepian
Renata Opanowska – akordeon
Maria Paciorko – klarnet
Jadwiga Porowska – fortepian
Zbigniew Smoleński – akordeon
Krzysztof Zaniewski – saksofon

1977

Alina Czarniecka – akordeon
Daniel Dawidzionek – róg
Wojciech Majewski – saksofon
Jarosław Milewski – saksofon
Elżbieta Motulewicz-Zdziech – flet

1976

Jolanta Chojnowska – fortepian
Małgorzata Dębska – akordeon
Jakubowska-Kordowska – klarnet
Joanna Kamińska – fortepian
Zofia Kotlicka – fortepian
Wojciech Kułak – akordeon
Jolanta Kuczyńska – skrzypce
Wiesław Opanowski – róg
Stanisław Poświatowski – róg
Grażyna Selwent – fortepian

1975

Dorota Bernatowicz – skrzypce
Jadwiga Borowik-Trzcianowska – akordeon
Barbara Domasik-Niekraszewicz – skrzypce
Krystyna Dragun – skrzypce
Jolanta Falińska – altówka
Anna Kulis – skrzypce
Jolanta Malmon-Kamińska – akordeon
Krystyna Motulewicz – wiolonczela
Eliza Piołunowicz-Ptaszyńska – fortepian
Elżbieta Skorupska-Rękawek – flet
Teresa Skowrońska – wiolonczela
Tadeusz Sowulewski – akordeon
Tadeusz Srebrowski – tuba
Elżbieta Sackiewicz - Rzepecka – fortepian
Maria Sulińska – fortepian
Małgorzata Więcko – fortepian
Janusz Żukowski – klarnet
Zofia Żurowska – skrzypce

1974

Zbigniew Kulis – akordeon
Grażyna Kułak – klarnet
Barbara
Kurpiejewska-Srebrowska – fortepian
Barbara Petryk – skrzypce
Barbara Poszwa-Olszewska – fortepian
Lech Skowroński – akordeon
Mirosława Wyszyńska-Małecka – fortepian
 

    

 

Mapa Kontakt